Торгівля та пошук партнерів 

Торгівля та пошук партнерів 2017-10-13T18:03:46+00:00

Сучасні тренди споживання органічної продукції невпинно набирають обертів по всьому світові. Україна має величезний потенціал для розвитку органічного сільськогосподарського виробництва та на сьогоднішній день є великим органічним експортером з сприятливими кліматичними умовами, ефективним сільськогосподарським сектором і родючими ґрунтами, який стає все більш і більш значущим постачальником органічної продукції для інших країн.

Для Експортерів
Збут разом з Кьюс

КьюС щоденно отримує заявки на імпорт органічної продукції з України від провідних торговельних компаній та кінцевих переробників з різних країн.

Ми завжди раді допомагати українським експортерам органічної продукції і максимально зацікавлені у Вашій успішній діяльності та налагодженні партнерських зв’язків з Вашими покупцями.

Для Імпортерів
Закупівля разом з КьюС

Багато іноземних компанії вже давно відкрили для себе Україну, як постачальника органічної продукції. Пошуки надійного органічного постачальника завжди потребують неабиякого знання ринку та його органічних операторів, відкритості та 100% простежуваності усього ланцюга поставок.

КьюС вважає за місію сприяти налагодженню торговельних зв’язків між органічними імпортерами з різних країн світу та органічними експортерами з України.

Спільні проекти КьюС з імпортерами

КьюС є партнером імпортера органічної продукції з України GRANOSA AG (Швейцарія) щодо впровадження проектів за стандартами Bio Suisse

КьюС  шукає надійних і  відкритих партнерів в Україні для  розвитку  довгострокових ділових відносин  та постачанна борошномельної пшениці  Еickernmuhle GmbH (Німеччина)