Історія 2017-10-31T13:23:33+00:00

Історія створення та розвиток компанії

2017

Сьогодні КьюС — це незалежна українська інформаційно-консультаційна компанія з органічного напрямку, що динамічно розвивається та допомагає компаніям створити імідж надійного партнера з органічного виробництва на міжнародній арені, побудувати міцну мережу знайомств, ефективно впровадити стандарти органічного виробництва та долучитися до міжнародної органічної спільноти.

Ми відкрито та професійно будуємо нові відносини та започатковуємо проекти, працюємо в тісному партнерстві з іншими міжнародними консультаційними компаніями, інформаційно-аналітичними виданнями та міжнародними проектами у сфері органічного виробництва.

2014-2016

КьюС створено у 2014 році як компанію-інструмент для побудови на ринку професійного, прозорого та об’єктивного каналу інформації як для українських виробників органічної продукції, так і для потенційних міжнародних партнерів, які зацікавлені будувати бізнес-стосунки у сфері органічного виробництва з Україною. Недостатня кількість інформації в органічному секторі та його непрозорість на міжнародній арені спровокували та похитнули імідж України як надійного постачальника органічної продукції. Ці роки стали періодом становлення компанії та визначили її провідним гравцем органічного сектору України

2008-2014

Витоки створення компанії

Від засновника

Ідея створення консультаційного органу КьюС виникла в 2014 році ― як результат набутого широкого кола знань та практичного досвіду в органічному секторі.

Перша діяльність, пов’язана з органікою, розпочалася ще у 2008 році ― на посаді керівника відділу якості сертифікаційного органу з органічного виробництва ТОВ «Органік стандарт».

2008—2014 роки були насичені інтенсивною працею в рамках сертифікаційного органу, завдяки цьому накопичились спеціальні знання, які і стали основою для надання консультаційних послуг та створення КьюС.